
Портативна акустика колонка Б/У Havit HV-SK897BT
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000003812066
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви любите слухати музику, то портативна колонка HAVIT HV-SK897BT точно сподобається, адже подарує якісне звучання.
Завдяки компактним розмірам її можна завжди носити із собою, брати на відпочинок на природі або прогулянки на велосипеді.
Ґаджет чорного кольору має стильний дизайн.
Працює від акумулятора, заряду якого вистачає на тривалий час, забезпечує чисте звучання.
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Портативні |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Немає |
| Час роботи | 5 год |
| Входи | microUSB |
| Діапазон відтворюваних частот | 2400 - 2480 Гц |
| Дисплей | Немає |
| Звук | 3 Вт |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Категорія | Портативна акустика |
| Якість | Б/У |
| Комплект | Упаковка,кабель |
| Потужність | 3 Вт |
| Потужність колонок | 3 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | немає даних |
| Живлення | автономное |
| Підтримка NFC | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | Немає |
| Примітки | Стан нової |
| пульт ДК | Немає |
| Радіотунер | Немає |
| Розміри (ШxВxГ) | 75mm х 75mm х 110mm |
| Регулювання | звук |
| Стан (із 5) | 5 |
| Сумарна потужність | 3 Вт |
| Тип елементів живлення | свій власний |
| Функції | через Bluetooth |
| Колір | Black |
| Широкосмуговий динамік | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴








