
Газонокосарка тример мотокоса Б/У Dnipro-M 120S
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000003776849
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример електричний Dnipro-M 120S
Призначення
Тример електричний Dnipro-M 120S дає змогу скошувати густу траву та кущі з діаметром дула до 10 мм.
Продуктивність
Тример обладнаний електродвигуном потужністю 1200 Вт. Швидкість обертання редуктора становить 7500 об/хв.
Тример надає можливість використовувати 2 типи різальних насадок: металевий 3Т ніж із шириною скосу 255 мм і напівавтоматичну котушку з шириною скосу 420 мм. Це набагато прискорює роботу, незалежно від густоти порослі.
Надійність
Тример обладнаний металевим 7 шліцьовим валом із шістьма напрямними антивібраційними втулками по всій довжині. Це підвищує надійність інструмента впродовж усього терміну експлуатації.
Розбірна штанга
Електричний тример Dnipro-M 120S має розбірний тип штанги, що забезпечує легше його транспортування й звільняє місце для зберігання.
Сама штанга виготовлена з алюмінію і має товщину 26 мм. Вона дає змогу працювати як на прямому, так і похилому рельєфі з використанням котушки або ножа.
Захист і плавний пуск
Тример обладнаний системою захисту від перевантаження, що запобігає його виходу з ладу.
Функція плавного пуску дає змогу уникнути різких ривків під час запуску тримера.
Ергономіка та комфорт
Модель Dnipro-M 120S обладнана прогумованою ручкою Т-подібної форми, що дає змогу розподілити масу інструмента на дві частини, підвищуючи ефективність роботи та знижуючи витрати зусиль.
М'яка плечова накладка на ремені підвищує комфорт і знижує втому в процесі роботи.
Особливості конструкції дають змогу легше справлятися з ділянками, які розташовані впритул до перешкод (бордюри, стіни, огорожі тощо).
Комплектація
До комплектації входять усі необхідні для роботи аксесуари та витратні матеріали: напівавтоматична котушка, волосінь, 3T ніж і м'яка плечова накладка.
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnipro-M |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Газонокосарки, що опускаються. | Dnipro-M |
| Категорія | Мотокосы |
| Якість | Б/У |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 1200 Вт |
| Оберти двигуна | 7500 об./хв |
| Примітки | Потертсоті,царапини |
| Робота від акумулятора | Немає |
| Розташування двигуна | верхнее |
| Регулювання висоти скошування | Да |
| Ручка | велосипедного типу |
| Швидкість обертання ножа | 7500 об./хв |
| Стан (із 5) | 4 |
| Тип | переносний тример |
| Паливний бак | Немає |
| Гальмо двигуна | Немає |
| Форма ручки | Т-подібна (велосипедна) |
| Колір | Black-Orange |
| Ширина скошування | 420 мм |
| Штанга | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴







