
Тонометр Б/У Little Doctor LD5
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000003147977
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонометр Little Doctor LD5
Електронний тонометр із фіксацією манжети на плече Little Doctor LD5 — сучасний і високонадійний прилад для вимірювання систолічного та діастолічного артеріального тиску та частоти пульсу в пацієнтів віком від 15 років. Тонометр Little Doctor LD5 рекомендується для використання пацієнтам із нестійким (непостійним) артеріальним тиском або відомою артеріальною гіпертензією в домашніх умовах, як доповнення до медичного спостереження.
Прилад використовує осцилометричний метод вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу.
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Little Doctor International |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Якість | Б/У |
| Максимальний розмір манжети | 36 см |
| Мінімальний розмір манжети | 25 см |
| Похибка вимірювання тиску | 3 мм рт. ст. |
| Похибка вимірювання пульсу | 5% |
| Примітки | Значні потертості та царапини. брудний,на батарейках |
| Стан (із 5) | 2 |
| Функції пам'яті | на 30 вимірювань для двох користувачів |
| Колір | Red |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴



