
Тонометр Б/У Yongrow YK-BPW5 BP
437 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000003257362
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонометр автоматичний на зап'ястя Yongrow YK-BPW5 BP
Пропонований автотонометр одягається на зап'ясток. Обладнаний він великим дисплеєм, на якому зображаються час вимірювання, пульс і тиск. Цей прилад обладнаний інтелектуальною системою IQ System та індикатором аритмії.
Завдяки вбудованій пам'яті автоматичний тонометр на зап'ястку здатний запам'ятовувати останні 60 значений.
Прилад має спеціально розроблену унікальну манжету, яка гарантує надійне зчитування пульсу та високу точність вимірювань
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BPW |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Якість | Б/У |
| Комплект | Упаковка,інструкція |
| Максимальний розмір манжети | 19.5 см |
| Мінімальний розмір манжети | 13.5 см |
| Похибка вимірювання тиску | 5 мм рт. ст. |
| Похибка вимірювання пульсу | 5% |
| Примітки | Незначні потертості |
| Стан (із 5) | 4 |
| Колір | White-Gray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴






