
Смарт-годинник браслет Б/У Smart Watch A1
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000002596196
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Smart Watch A1. Встановлення Sim-карти дає змогу функціонувати ґаджету в автономному режимі, без взаємодії зі смартфонами. Варто зазначити, що годинник здатний взаємодіяти з пристроями, що працюють на платформах iOS і Android.
Аудіоплеєр, наділений потужними динаміками, дасть змогу власникам насолодитися улюбленими треками та фільмами. Зовнішня пам'ять за бажання може бути збільшена до 16 гігабайтів.
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Тип | Розумні годинники |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Вага | 52 г |
| Вібрація | Немає |
| Влагозащита | Немає |
| Габарити (ШхВхТ) | 46х38х12 мм |
| Голосове керування | Немає |
| Датчики | акселерометр |
| Діагональ | 1.54" |
| Додаткова інформація | таймер |
| Ємність акумулятора | 350 мА*ч |
| Захист від ударів | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Якість | Б/У |
| Клас водонепроникності | Немає |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Комплект | упаковка |
| Матеріал браслета/ремішка | силікон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Моніторинг | сну, калорій, фізичної активності |
| Навігація | Немає |
| Наявність екрана | Да |
| Обсяг вбудованої пам'яті | Немає |
| Обсяг оперативної пам'яті | немає даних |
| Операційна система | проприєтарна |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка платформ | Android, iOS |
| Примітки | подряпини/потертості |
| Процесор | MTK6260A |
| Пульсометр | Немає |
| Роздільна здатність | 240x240 |
| Регулювання довжини браслета/ремішка | Да |
| Секундомір | Немає |
| Змінний браслет/ремінець | Немає |
| Стан (із 5) | 4 |
| Спосіб відтворення часу | цифровий (електронний) |
| Таймер | Да |
| Телефонні дзвінки | власна SIM-картка |
| Технологія екрана | TFT |
| Тип SIM-картки | micro SIM |
| Тип роз'єму для заряджання | власний |
| Тип скла | пластикове |
| Сповіщення | SMS, почта |
| Сповіщення з переглядом або відповіддю | SMS, почта |
| Установка сторонних приложений | Немає |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 226 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴








