
Тонометр Б/У Microlife BP N2
949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000003173273
+380 (98) 317-19-96
для з'єднання з менеджером ОленоюЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тонометр Microlife BP N2 Easy в напівавтоматичному режимі дає змогу проводити на плечі вимірювання артеріального тиску та частоти пульсу. Під час вимірювання повітря нагнітається в зручну конічну манжету для обхвату плеча від 22 до 32 см за допомогою ручної груші, після чого потрібно натиснути кнопку старту.
Тиск визначається в діапазоні від 20 до 280 мм рт.ст., а частота пульсу — від 40 до 200 ударів за хвилину.
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Microlife |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Якість | Б/У |
| Максимальний розмір манжети | 32 см |
| Мінімальний розмір манжети | 22 см |
| Похибка вимірювання тиску | 3 мм рт. ст. |
| Похибка вимірювання пульсу | 5% |
| Примітки | Потертості |
| Стан (із 5) | 4 |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









