Велосипед Corratec Х-Vert Motion 26"
Внимание! Комісійний товар. Уточнюйте наявність і комплектацію в менеджера. Товар може бути проданий у роздрібному магазині.
Хочете знижку? Розгляньмо. Запропонуємо свою ціну й ми подивіться, що можемо зробити.
Товар відпускається тільки за передоплатою. Сумма-передоплати залежить від розміру та ваги посилки, але не менш ніж 50 грн.
Функціональний стан товару Ви можете уточнити в менеджера!Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corratec |
| Кількість швидкостей | 27 |
| Хід вилки | 100 мм |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | однопідвісна |
| Діаметр коліс | 26 дюймів |
| Заднє гальмо | Tektro HDC/300 160 мм |
| Якість | Б/У |
| Конструкція вилки | RST Gila ML |
| Матеріал рами | алюмінієвий сплав |
| Переднє гальмо | Tektro HDC/300 180 мм |
| Примітки | подряпини, потертості |
| Розміри рами | 12.5 дюйма |
| Стан (із 5) | 4 |
| Тип | Хардтейл |
| Тип заднього гальма | обідній |
| Тип переднього гальма | обідній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 450 ₴










